QL Shop Személyes beállítások  Kosár tartalma  Megrendelés  
  Főoldal » Katalógus » Számítógép alkatrész » egyéb » AT-2700FTX Bejelentkezés  |  Személyes beállítások  |  Kosár tartalma  |  Megrendelés   
Termék kategóriák
Számítógép-> (4)
Számítógép alkatrész-> (155)
  alaplap-> (3)
  egyéb (11)
  hangkártya (6)
  ház (5)
  hűtő-> (21)
  memória-> (8)
  Merevlemez, SSD-> (22)
  optikai m.h. (5)
  processzor-> (32)
  tápegység (14)
  videókártya-> (28)
<<< Bővítő pakk >>> (4)
Notebook-> (9)
Notebook alkatrész-> (118)
Tablet
Szórakoztató elektronika (1)
Periféria-> (99)
Kellék-> (61)
Gyártók
Újdonságok tovább
HP LA 2205WG LCD
HP LA 2205WG LCD
12.000Ft
Gyorskeresés
 
Ide kell beírni a keresett cikk nevét
Keresés a termék leírásban
Összetett keresés
Információk
Szállítás és garancia
Az adatkezelésről
A használat szabályai
Vevőszolgálat
Allied Telesis AT-2700FTX PCI hálókártya
[AT-2700FTX]
1.000Ft



Allied Telesis AT-2700FTX PCI hálókártya


Kettős hálózati csatlakozós AT-2700FTX hálókártya, mely egyedülálló rugalmasságot biztosít 10/100TX és 100Mbit/s sebességű üvegszálas csatlakozója révén. (használt)

Az Allied Telesyn AT-2700 sorozat 10/100 Fast Ethernet támogatja a Microsoft PC97 és PC98 szabványát, ACPI, OnNow áramfelügyeleti és DMI hálózati felügyeleti lehetőségekkel rendelkezik. A kártya eleget tesz a NetPC ipari szabvány követelményeinek és kompatibilis a 2.1 számú PCI busz előírásokkal.
Az AT-2700 kártyák megfelelnek a 100FX üvegszálas szabványnak és tökéletesen alkalmasak nagyobb biztonságot, elektromágneses zavarok kiküszöbölését, valamint nagyobb távolság áthidalását kívánó megoldásokhoz. Kifejezetten hálózati gerinvonalak létesítésére és egyetemi épületek közötti kábelezési megoldásokhoz.

- OS: Microsoft Windows 2000, 2003, XP, NT 4.0; Novell Netware 6.5; Linux 2.4 & 2.6; Solaris 9, ...
- alaplapi csatlakozó típus: PCI bus 2.1-compliant (32-bit busz szélesség)
- Port: 2
- Twisted Pair Port:
  + szabványok: 10Base-T & 100Base-TX
  + sebesség: 10 Mbps vagy 100 Mbps (Default: Auto-Negotiation)
  + Duplex Mode: Half- or full-duplex (Default: Auto-Negotiation)
  + csatlakozó típus: RJ-45
  + maximum működési távolság: 100 m
- Fiber Optic Port:
  + szabvány: 100Base-FX
  + sebesség: 100 Mbps
  + Duplex Mode: Half- or full-duplex (Default: full-duplex)
  + csatlakozó típus: duplex ST
  + maximum működési távolság: 2 Km
  + kábelezés típus: 50/125 or 62.5/125 micron (core/cladding) multimode fiber optic cable
- Wake on LAN Feature: mindkét port


 
  
További információért keressed fel a termék weboldalát.
1.000Ft
A termék felvétele: 2009 május 28, csütörtök.
Ide kattintva olvashatod mások véleményét a termékről
Azok a vásárlók akik megvették a terméket még ez(ek)t is rendelték.
Maxtor 40 GB PATA merevlemez
Maxtor 40 GB PATA merevlemez
200 W ATX tápegység
200 W ATX tápegység
DDR 512 MB memória
DDR 512 MB memória
Hűtőpaszta (szilikon-zsír) 1,5g
Hűtőpaszta (szilikon-zsír) 1,5g
processzor-hűtő (q1)
processzor-hűtő (q1)
Bevásárlókosár tovább
0 cikk
Gyártó információ
Egyéb termékek
Értesítések tovább
ÉrtesítésekÉrtesítés a frissítésekről Allied Telesis AT-2700FTX PCI hálókártya
Ajánljad a lapunkat
 
Ajánljad a lapunkat.
Vélemények a termékről tovább
Írjad meg véleményedet!Írj egy ismertetőt erről a termékről!

Copyright © 2019 QL Shop

QLR.Hu